33. Porseleinen kop en schotels, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode

Porseleinen kop en schotels, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode, 6 sets, totaal 12 delen

Kavelnummer en naam 33. Porseleinen kop en schotels, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode

Schotel is ca. 9 cm breed en kopje 5 cm breed en 3, 5 cm hoog.

Conditie Goede conditie, een kop heeft een chipje en twee haarlijnen, een kop heeft een chipje en een haarlijn, een kop heeft een haarlijn andere koppen zijn goed. Een schotel heeft twee frittings en twee schotels hebben twee frittings. Andere schotels zijn gaaf
Startbod
Verkoopprijs € 180
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen