269. Zilver, 4-armige kandelaar, midden 20 eeuw.

Zilver, 4-armige kandelaar, midden 20 eeuw. Versierd met bloemen en rozen. Gemerkt: ZII ( 835/1000 zilver) , 835 en 2 andere waaronder een meesterteken: onbekend.

Kavelnummer en naam 269. Zilver, 4-armige kandelaar, midden 20 eeuw.

19.5 x 10.5 cm. ( Br. x H). Gewicht: 247 gram.

Conditie Goede conditie.
Startbod
Verkoopprijs € 80
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen