210. Zilver, lot van 4 miniaturen, Nederlands midden 20e eeuw.

Zilver, lot van 4 miniaturen, Nederlands midden 20e eeuw. Bestaande uit: A. Een koets met paarden gemerkt: Minerva,lopende leeuw 2, jaarletter R=1979 lengte: 7 cm., B. een brandewijnkom gemerkt: klein zwaard en meesterteken: onbekend, lengte: 8 cm. C. een stel paarden gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2 en meesterteken: Leesener Amsterdam lengte: 4.2 cm., en een koe ongemerkt maar getoetst op zilver lengte: 7 cm.

Kavelnummer en naam 210. Zilver, lot van 4 miniaturen, Nederlands midden 20e eeuw.

Zie omschrijving. Totaal gewicht: 97 gram.

Conditie Goede conditie.
Startbod
Verkoopprijs € 50
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen