255. Glas/zilver, een stel zoutvaten, Voorschoten ca. 1920.

Glas/zilver, een stel zoutvaten, Voorschoten ca. 1920. Uitgevoerd in helder glas met zilveren voet. Gemerkt: Klein zwaard en meesterteken: van Kempen & Zonen, Voorschoten.

Kavelnummer en naam 255. Glas/zilver, een stel zoutvaten, Voorschoten ca. 1920.

9 x 7 cm. ( L x H).

Conditie Goede conditie.
Startbod
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen