254. Zilver, lot van 3 serveerlepels, o.a. Rotterdam 1822.

Zilver, lot van 3 serveerlepels, o.a. Rotterdam 1822. Bestaande uit: A. Sauslepel gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter T=1878 en meesterteken: v.Kempen & zonen Voorschoten. B. Saus/juslepel gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter H=1867 en meesterteken: v.Kempen & zonen Voorschoten. C. Saus/juslepel gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter: 1822 en meesterteken: Jacobus Schalkwijk Rotterdam.

Kavelnummer en naam 254. Zilver, lot van 3 serveerlepels, o.a. Rotterdam 1822.

A. Lengte: 18 cm. B. Lengte: 15.5 cm. C. Lengte: 16 cm. Totaalgewicht: 120 gram.

Conditie Goede conditie met gebruikssporen.
Startbod
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen