Veiling: Veiling 26 sessie 1 Antiek 430 - Delftse plooischotel 17e eeuw

430 - Delftse plooischotel 17e eeuw

€ 100 - € 200

Startprijs: € 50,00

Verkocht voor € 50,00

Gerestaureerd.

Diameter 28 cm.

Antiek