Veiling: Veiling 26 sessie 1 Kunst 429 - Schilderij, olieverf op paneel, Hoynck van Papendrecht Berkenbos

429 - Schilderij, olieverf op paneel, Hoynck van Papendrecht Berkenbos

€ 80 - € 120

Startprijs: € 40,00

Verkocht voor € 40,00

H. van Papendrecht, 1858-1933

Goede conditie, lijst licht beschadigd.

28,7 x 21,5 cm.

Kunst