428. Suikerpot en melkkan Chris van der Hoef 1926

Wit geglazuurd aardewerk suikerpot met deksel en melkkan van servies 4300, met decoratie van zwart geglazuurde ringen. Ontwerp Chris van der Hoef 1926, uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. Gemerkt met monogram ontwerper.

Kavelnummer en naam 428. Suikerpot en melkkan Chris van der Hoef 1926

Suikerpot hoogte 15 cm, breedte 14 cm en diameter 10,5 cm. Melkkan

Conditie Restauratie melkkan, glazuur gecraqueleerd en haarlijn deksel suikerpot.
Startbod€ 90
Verkoopprijs € 950
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen