Veiling: Veiling 26 sessie 1 Kunst 428 - Suikerpot en melkkan Chris van der Hoef 1926

428 - Suikerpot en melkkan Chris van der Hoef 1926

€ 180 - € 280

Startprijs: € 90,00

Verkocht voor € 950,00

Wit geglazuurd aardewerk suikerpot met deksel en melkkan van servies 4300, met decoratie van zwart geglazuurde ringen. Ontwerp Chris van der Hoef 1926, uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. Gemerkt met monogram ontwerper.

Restauratie melkkan, glazuur gecraqueleerd en haarlijn deksel suikerpot.

Suikerpot hoogte 15 cm, breedte 14 cm en diameter 10,5 cm. Melkkan

Kunst