Veiling: Veiling 26 sessie 1 Kunst 427 - Aquarel, Rien Poortvliet 1932-1995

427 - Aquarel, Rien Poortvliet 1932-1995

€ 200 - € 300

Startprijs: € 100,00

Verkocht voor € 2.800,00

Twee vossen aquarel op papier, gesigneerd rechtsonder

Goede conditie

19 x 24 cm.

Kunst