Veiling: Veiling 26 sessie 1 Kunst 431 - Schilderij, olieverf op paneel, winterlandschap

431 - Schilderij, olieverf op paneel, winterlandschap

€ 100 - € 200

Startprijs: € 50,00

Verkocht voor € 50,00

Winterlandschap olieverf op paneel, rechtsonder gesigneerd M.C. Hofland

Goed.

25 x 15 cm.

Kunst