322. Gouden zakhorloge, Remontoir 10 rubis + gouden ketting. Zwitserland 1911.

Gouden zakhorloge, Remontoir 10 rubis + gouden ketting. Zwitserland 1911.
Gemerkt: binnenzijde deksel: 14K . Metalen stofdeksel met tekst: 1911, Remontoir Cylindre 10 rubis en initialen: P.A.C. en nr: 99631. Kast is gemerkt op de rand met eekhoorntje ( zwitserland 14 k) .

Horlogeketting van gourmetschakels met musketonsluiting en groot veeroog. Gemerkt: eikenblad ( 583/1000 goud) 1906-1953.
Oude opbergdoos aanwezig.

Kavelnummer en naam 322. Gouden zakhorloge, Remontoir 10 rubis + gouden ketting. Zwitserland 1911.

Diameter horlogekast( zonder kroon) : 4.7 cm, Dikte: 1.2 cm. Gewicht: 70 gram.

Lengte horlogeketting: 26.8 cm. Gewicht: 17.7 gram.

Conditie In goede staat en goed werkend, prachtige kwaliteit!
Startbod€ 500
Verkoopprijs € 800
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen