Veiling: Veiling 26 sessie 1

Aziatica en antiek

27. Aardewerk, Grote Satsuma vaas, Shimazu crest, Japan, ca. 1920

Aardewerk, Grote Satsuma vaas, Shimazu crest, Japan, ca. 1920

53. Porseleinen kommen, China, 16e en 18e eeuw wo. Hatcher Collection

Porseleinen kommen, China, 16e en 18e eeuw wo. Hatcher Collection

20. Benen netsukes China 20e eeuw

Benen netsukes in de vorm van Chinese wijzen. Onderzijde met signatuur.

215. Bijbel met gouden slot, Nederlands 1927.

Bijbel met gouden slot, Nederlands 1927. Nieuwe Testament.

19. Porseleinen kommen en een vaas, Famille rose, China, begin 20e eeuw

Porseleinen kommen en een vaas, Famille rose, China, begin 20e eeuw

476. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Kelderman, tweede helft 20e eeuw

Schilderij "Boot op strand". J Kelderman (1914-1990)

497. Schilderij "Good morning Rome", olieverf op doek, gesigneerd J. de Bot

Joan de Bot (1948) schilderde aanvankelijk abstract-systematische werken. Na deze periode ontwikkelde zij zich als schilderes van landschappen en stadsgezichten waaronder "Good morning Rome". Datering van het schilderij is 2003.

488. Gemengde techniek op papier, abstract werk, 1990

Gemengde techniek op papier, abstract werk, 1990, onduidelijk gesigneerd

502. Kan met beker, designer Bob van Schie, 21e eeuw

Keramiek, kan met beker ontworpen door Bob van Schie, Wassenaar, 21e eeuw

442. Fotoalbum Utrechtse kraanbouw maatschappij Nederland ca 1950

Oblong album gevuld met 36 foto's

211. Zilver rammelaar met benen greep Engeland 1902

Met 3 belletjes en fluitje. Met florale decoratie.

231. Zilver vide poche Nederland

Ovale vide poche met decoratie van een hert met het gewei in reliëf

63. Koperen pot met uitgehamerd decor, Japan, ca. 1900, Meiji periode

Koperen pot met uitgehamerd decor, Japan, ca. 1900, Meiji periode

67. Aardewerk, Yixing theepotje, China, eerste helft 20e eeuw

Aardewerk, Yixing theepotje, China, eerste helft 20e eeuw

522. Aardewerk, lot van 5 stuks Delftse polychrome tegels, 1e helft 17e eeuw.

Aardewerk, lot van 5 stuks Delftse polychrome tegels, 1e helft 17e eeuw. Tegels met oranje appels en goudsbloemen in vierpas, in de hoeken rolwerk-moresken.

527. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd R. Spoelstra, begin 20e eeuw

Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd R. Spoelstra

306. Zilver, breipenhouder met clip, Nederlands eind 19e eeuw.

Zilver, breipenhouder met clip, Nederlands eind 19e eeuw. Gemerkt: klein zwaard en meesterteken: slecht leesbaar.

474. Aardewerk piedestal, plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda, ca. 1915

Aardewerk piedestal, plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda, ca. 1915

516. Design stoelen Swing modell Drabert SM 400 K

Vier designstoelen Swing model Drabert SM 400 K.

79. Iepenhouten stoelen, China, eerste helft 20e eeuw

Iepenhouten stoelen, China, eerste helft 20e eeuw, 4 stuks

445. Originele opgezette elandkop op eiken houten plank, 20e eeuw

Originele Elandkop op eiken houten plank, 20e eeuw, met glazen ogen.

202. Zilver, gordelhaak, Rotterdam 1840.

Zilver, gordelhaak, Rotterdam 1840. Gemerkt: Lopende leeuw 2, jaarletter F=1840 en meesterteken: C.F.Kellenbach Rotterdam.

205. Zilver, stel strooiers, Sheffield 1892/93.

Zilver, stel strooiers, Sheffield 1892/93. Gemerkt: Sheffield jaarletter Z= 1892/93 en meesterteken: James Deakin & Sons.

11. Porseleinen theepot met landschapsdecoratie, China, 19e eeuw

Porseleinen theepot met landschapsdecoratie, China, 19e eeuw

9725 CT Groningen