Veiling: Veiling 26 sessie 1

Aziatica en antiek

319. Goud, lot 2 stuks hangers, 19/20e eeuw.

Goud, lot 2 stuks hangers, 19/20e eeuw. Bestaande uit A. Antiek gouden hanger ( samengesteld?). B. Hanger met een opaal en daaromheen 8 zogenaamde zaadparels. Beiden ongemerkt maar getest op goud.

61. Gietijzeren theepot met bronzen deksel, Japan, begin 20e eeuw

Gietijzeren theepot met bronzen deksel, Japan, begin 20e eeuw

71. Bamboe stoel, China, begin 20e eeuw

Bamboe stoel, China, begin 20e eeuw

72. Groot houten beeld, Indonesië, Bali, tweede helft 20e eeuw

Groot houten beeld, Indonesië, Bali, tweede helft 20e eeuw

3. Porseleinen kop en schotels, China, 19e eeuw

Porseleinen kop en schotels, China, 19e eeuw met florale decoratie

257. Glas, knijpfles met zilveren dop. eind 19e eeuw.

Glas, knijpfles met zilveren dop. eind 19e eeuw. De fles heeft beschilderingen van o.a. een molen en eenden. De dop is gemerkt: Klein zwaard.

209. Blauw glas/zilver, zoutvaten gevat in zilveren montuur, Schoonhoven 1927.

Blauw glas/zilver, zoutvaten gevat in zilveren montuur, Schoonhoven 1927.
Gemerkt: Jaarletter: R= 1927 en meesterteken: Niekerk Schoonhoven.

515. Metalen vergulde Stolpklok, Pendule, Frankrijk, eind 19e eeuw

Metalen vergulde Stolpklok, Pendule, Frankrijk, eind 19e eeuw

69. Cameo glazen snuifflesje, China, tweede helft 20e eeuw

Cameo glazen snuifflesje, China, tweede helft 20e eeuw

469. Disko metal, lot van 3 stuks waaronder een inktstel en benodigdheden, Just Andersen Denmark ca. 1925.

Disko metal,l lot van 3 stuks waaronder een inktstel en benodigdheden, Just Andersen Denmark ca. 1925. Bestaande uit: A. Inktstel met glazen binnenpot ( iets beschadigt) ontwerp van Just Andersen Denmark (1884-1943) uit de art deco periode. Gemaakt van het door hem zelf uitgevonden Disko metaal, een legering van tin, messing, koper, lood etc.
Gemerkt aan de onderkant: A met JUST erin en modelnummer D 36 en "Disko metal" B. Bijbehorende brievenstander en inktroller/droger + een ander schaaltje ook van Just.

305. Zilver, prijsbeker Voorschoten 1904 (nr. 2)

Zilver, prijsbeker Voorschoten 1904 (nr. 2). Versierd met zeer fijne graveringen en tekst: Uit erkende dankbaarheid van JNVJ, JIR 1879- 1904. Gemerkt: Klein zwaard en meesterteken: v.Kempen & Zonen Voorschoten.

208. Zilver, kleine prijsbeker ( Groningana) , Voorschoten 1929.

Zilver, kleine prijsbeker ( Groningana) , Voorschoten 1929. Tekst: Wedstrijd 1929 Groningen, Winnaar Bedrijfsautobeker, N. Hindriks Groningen. Gemerkt: Lopende leeuw 2, Jaarletter T= 1929 en meesterteken: Voorschoten NV. Voorschoten.

260. Zilver, een stel strooiers, Voorschoten 1920.

Zilver, een stel strooiers, Voorschoten 1920. Gemerkt: Minerva, Jaarletter K=1920 en meesterteken: v.Kempen Voorschoten.

227. Melkglas/zilver, theebus met zilveren dop, Nederlands eind 19e eeuw.

Melkglas/zilver, theebus met zilveren dop, Nederlands eind 19e eeuw. Uitgevoerd met geslepen motieven in het glas. en zilveren dop met gegraveerde versieringen. Gemerkt: klein zwaard.

530. Brons en koper, tazza met klassieke voorstelling , Frankrijk, 19e eeuw

Brons en Koper, tazza, Frankrijk, 19e eeuw, klassieke voorstelling

409. Houten viool, gemerkt Conservatory Violin- Straduari, ca. 1900

Viool waarschijnlijk gemaakt in Duitsland 1890-1910. Op de achterkant van de viool staat een stempel met de tekst Conservatory Violin- Straduari.

422. Stenen Corpus Christi op houten plank, 20e eeuw

Stenen Corpus Christi op houten plank, 20e eeuw

531. Aquagravure Corneille, ''Sous le ciel et etoile'' 27 van 100, 1997

Zeefdruk, Corneille Guillaume Beverloo, 27 van 100, 1997

418. Aardewerk Plaquette Cisca Kok, ca. 1980

Aardewerk Plaquette Cisca Kok, ca. 1980

401. Verguld bronzen vierlichts kandelaren, Frankrijk / Duitsland, eind 19e eeuw

Verguld bronzen kandelaren, Frankrijk / Duitsland, eind 19e eeuw

219. Leder/ goud, Sigarenhouder met gouden slot, Nederlands rond 1900.

Leder/ goud, Sigarenhouder met gouden slot, Nederlands rond 1900.

304. Zilver, breipenhouder met clip, Nederlands eind 19e eeuw. ( nr. 1.)

Zilver, breipenhouder met clip, Nederlands eind 19e eeuw. ( nr. 1.) Gemerkt: klein zwaard en meesterteken: slecht leesbaar.

216. Zilver, bonbonmand opengewerkt, Schoonhoven 1949.

Zilver, bonbonmand opengewerkt, Schoonhoven 1949. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter O= 1949 en meesterteken: Gebroeders Niekerk Schoonhoven.

212. Zilver, couvert Haags lofje: lepel, vork en mes, Zeist 1940.

Zilver, couvert Haags lofje: lepel, vork en mes, Zeist 1940. Initialen op de handvaten: F.G.V. 20-2-'42. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter H=1942 ( mes: F=1940) en meesterteken: Gerritsen & v.Kempen Zeist.

322. Gouden zakhorloge, Remontoir 10 rubis + gouden ketting. Zwitserland 1911.

Gouden zakhorloge, Remontoir 10 rubis + gouden ketting. Zwitserland 1911.

Oude opbergdoos aanwezig.

9725 CT Groningen