Veiling: Veiling 26 sessie 1

Aziatica en antiek

261. Zilver, Grote wijnkan, Mexico midden 20e eeuw.

Zilver, Grote wijnkan, Mexico midden 20e eeuw. Deze kan is waarschijnlijk als avondmaal beker in een kerk gebruikt. Gemerkt: Sterling 925, Juarez 40 Mexico.

5. Porseleinen bord met decor van een vogel, China, 17e eeuw, Wanli periode

Porseleinen bord met decor van een vogel, China, 17e eeuw, Wanli periode

7. Porseleinen kop en schotels met decor van figuren, China, 19e eeuw

Porseleinen kop en schotels met decor van figuren, China, 19e eeuw. Drie sets ( totaal 6 objecten )

26. Porseleinen kommen en een schotel, Japan, 18e en 19e eeuw

Porseleinen kommen en een schotel, Japan, 18e en 19e eeuw

13. Porseleinen kommen en een dekselpot, China, 18e, 19e en 20e eeuw

Porseleinen kommen en een dekselpot, China, 18e, 19e en 20e eeuw

28. Houtel bijzettafel ingelegd met parelmoer, China, midden 20e eeuw

Bijzettafel ingelegd met parelmoer, China, midden 20e eeuw

301. Goud, een stel oorbellen 14 k. 1e helft 20e eeuw.

Goud, een stel oorbellen 14 k. 1e helft 20e eeuw. Kegelvormig, gemerkt: Eikenblad= 14 k. ( 585/1000 goud).

31. Porseleinen kaststel met decor van vlinders, China, 19e eeuw

Porseleinen kaststel met decor van vlinders, China, 19e eeuw, Vijf delen

36. Bronzen beeld van Guanyin, China, midden 20e eeuw

Bronzen beeld van Guanyin, China, midden 20e eeuw

58. Porseleinen snuiffles met stenen dop, China, 19e eeuw ( Kangxi gemerkt )

Porseleinen snuiffles met stenen dop, China, 19e eeuw, Kangxi gemerkt maar gemaakt 19e eeuw

265. Zilver, grote schaal met hengsel, 19e eeuws.

Zilver, grote schaal met hengsel, 19e eeuws. Fraai en fijn bewerkte fruitmand/ schaal met bloemen en bladeren bewerkte rand en hengsel. Gemerkt: 835M en ZII ( 835/ 1000 zilver), oud voorwerp uit het buitenland voor zover ze niet van een importeurs-teken zijn voorzien). Verzwaarde voet.

416. Aardewerk 4 pas tegeltableau 17e eeuw

Een 4 pas tableau met voorstelling van granaatappels

415. 14 karaat Goud hematiet ring

14 karaats goud bezet met een gefaceteerde hematiet. Bruto gewicht 4,87 gram.

40. Grote bronzen tempel wierookbrander, Japan, eind 19e eeuw

Grote bronzen tempel wierookbrander, Japan, eind 19e eeuw

262. Zilver, Lot van 8 dinerlepels + 1 dinervork, Nederlands 19e eeuws.

Zilver, Lot van 8 dinerlepels + 1 dinervork, Nederlands 19e eeuws. Vork : K=1920. Lepels met diverse jaarletters: S=1902, V=1930, T=1828, Y=1833, M=1896, K=1869, C= 1912, K= 1920 ( sloop lepel)

254. Zilver, lot van 3 serveerlepels, o.a. Rotterdam 1822.

Zilver, lot van 3 serveerlepels, o.a. Rotterdam 1822. Bestaande uit: A. Sauslepel gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter T=1878 en meesterteken: v.Kempen & zonen Voorschoten. B. Saus/juslepel gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter H=1867 en meesterteken: v.Kempen & zonen Voorschoten. C. Saus/juslepel gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter: 1822 en meesterteken: Jacobus Schalkwijk Rotterdam.

272. Zilver, 6 dinermessen Haags lofje, Den Haag 1999/2000.

Zilver, 6 dinermessen Haags lofje, Den Haag 1999/2000. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter 5 x P=1999 en 1 x Q=2000, meesterteken: D'Aubert Den Haag.

267. Zilver, ovaal dienblad, Voorschoten 1951.

Zilver, ovaal dienblad, Voorschoten 1951. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter Q=1951 en meesterteken: zilverfabriek Voorschoten N.V. Voorschoten.

266. Zilver, 12 onderzetters, Den Haag 2e helft 20e eeuw.

Zilver, 12 onderzetters, Den Haag 2e helft 20e eeuw. Oorspronkelijk handgemaakt in Scandinavië en ingevoerd door Juwelier D'Aubert Den haag. Gemerkt: Handsmide J.L.H. 930s ( 930/1000 zilver) , Z1. en meesterteken: D'Aubert Den haag.

264. Zilver, lot van 3 serveerlepels, o.a. Zeist 1925.

Zilver, lot van 3 serveerlepels. Bestaande uit: A. Sauslepel gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter N=1923 en meesterteken: Gerritsen goud en zilverwerken A'dam/ Zeist. B. aardappellepel gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter P=1925 en meesterteken: Gerritsen & v. Kempen Zeist. en een groentelepel gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter O=1924 en meesterteken: Gerritsen goud en zilverwerken A'dam/ Zeist. Alle drie lepels hebben de initialen:B. v. B. J.

43. Porseleinen bord met tuindecoratie, China, eind 17e eeuw, Kangxi periode

Porseleinen bord met tuindecoratie, China, eind 17e eeuw, Kangxi periode

45. Porseleinen dekselpot, China, ca 1700, Kangxi periode, Deksel wanli periode

Porseleinen dekselpot, China, ca 1700, Kangxi periode, Deksel Wanli periode ( ca. 1620 )

51. Porseleinen kop en schotels, China, ca. 1720, Kangxi periode

Porseleinen kop en schotels, China, ca. 1720, Kangxi periode

315. Goud/zilver/diamant, hanger met diamanten aan zilveren ketting, 19e eeuw.

Goud/zilver/diamant, hanger met diamanten aan zilveren ketting, 19e eeuw. Zilveren ( 925/1000 zilver) ketting is hedendaags. Antieke hanger is van verguld zilver met een roosgeslepen diamant en daaromheen 10 kleinere roosgeslepen diamanten aan de hanger zit een gouden schakel. Ongemerkt maar gestest op zilver en goud.

463. Olieverf op paneel, landschap met boerderijtje, begin 20e eeuw

Olieverf op paneel, landschap met boerderijtje, begin 20e eeuw

9725 CT Groningen