267. Zilver, ovaal dienblad, Voorschoten 1951.

Zilver, ovaal dienblad, Voorschoten 1951. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter Q=1951 en meesterteken: zilverfabriek Voorschoten N.V. Voorschoten.

Kavelnummer en naam 267. Zilver, ovaal dienblad, Voorschoten 1951.

26 x 20 cm. (L x Br.). Gewicht: 293 gram.

Conditie Goede conditie met gebruikssporen.
Startbod€ 50
Verkoopprijs € 90
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen