Veiling: Veiling 26 sessie 1

Aziatica en antiek

275. Zilver, brandewijnkom, Gronings 19e eeuw.

Zilver, Brandewijnkom, Gronings 19e eeuw. 8 lobben op zowel voet als kom. en Draken handvaten. De lob aan de voorzijde van de kom heeft een versierd dubbel wapenschild. Gemerkt: onduidelijk ( zie foto)

291. Zilver, twee breipenhouders met clip, Nederlands 19e eeuw.

Zilver, twee breipenhouders met clip, Nederlands 19e eeuw. Fraai bewerkt Gemerkt: Klein zwaard en meestertekens: slechte te lezen.

244. Zilver, geboortelepel Fries paard, Nederlands 1993.

Zilver, geboortelepel, Nederlands 1993. Steel versierd met Fries paard, voor-en achterzijde zijn bewerkt. Inscriptie aan de achterkant van de bak: K.V.v.V. 1974-1995. Gemerkt: Lopende leeuw 2, Minerva en jaarletter J=1993.

250. Zilver, strooier, 2e helft 20e eeuw.

Zilver, strooier, 2e helft 20e eeuw. Gemerkt: V= vreemd zilver, 833/1000 en "BEGEER". Inscriptie aan de onderkant: '49 21/12 '74.

252. Zilver, schaal opengewerkt, Nederlands 1947.

Zilver, schaal opengewerkt, Nederlands 1947. Schaal versierd met florale motieven en geschulpte rand. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter M= 1947 en meesterteken: slecht te lezen.( zie foto)

236. Zilver, lodereindoos, Friesland 1857.

Zilver, lodereindoos, Friesland 1857. Deksel versierd met filigrein. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter X= 1857 en meesterteken : onbekend. Inscriptie op de onderzijde 1858 en initialen Z J H ( ?) .

313. Goud, tien gulden munt in 14 k. munthouder , Nederlands 1897.

Goud, tien gulden munt in 14 k. munthouder , Nederlands 1897. Wilhelmina met loshangend haar.

286. Zilver, gelegenheidslepel met rattenstaart, Gronings 1778.

Zilver, gelegenheidslepel met rattenstaart, Gronings 1778. Inscriptie op de steel: HW, GP, 1778. Gemerkt: Groningse keur alfabet/ cijfer, Vis= oud belastingkeur en meesterteken HS ( onbekend).

246. Zilver, geboortelepel paard en ruiter, Schoonhoven 1971.

Zilver, geboortelepel, Schoonhoven 1971. Steel versierd met paard en ruiter. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter L=1971 en meesterteken: J.Gelderblom & zonen Schoonhoven.

242. Zilver, brillendoos, Duits 1e helft 20e eeuw.

Zilver, brillendoos, Duits 1e helft 20e eeuw. Lineair bewerkte brillendoos met veermechanisme zodat de deksel vanzelf sluit. Met initialen op het deksel: MPH. Gemerkt: V= vreemde werken en Duitse kroon+ halve maan en meesterteken: onbekend.

214. Zilver, "Groningse" brandewijnkom, Schoonhoven 1970.

Zilver, "Groningse" brandewijnkom, Schoonhoven 1970. 8 lobben op zowel voet als kom. Draken handvaten. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter K=1970 en meesterteken: P.Heerens & Zoon Schoonhoven.

228. Zilver, een lot van 4 kandelaren, Nederlands midden 20 eeuw.

Zilver, een lot van 4 kandelaren, Nederlands midden 20 eeuw.
Bestaande uit en gemerkt: A. Lopende leeuw 2 ( 835/1000 zilver), minerva en meesterteken: v.Kempen Voorschoten hoogte= 6.7 cm. B. Klein zwaard( 835) meesterteken: Burger & Zonen Haarlem, hoogte= 6.7 cm. C. Klein zwaard(835) meesterteken: V.Kempen & Begeer hoogte= 8 cm. D. Klein zwaard(835) Burger & zonen Haarlem hoogte=7.2 cm.

233. Zilver, twee art-deco stijl vazen, Haarlem midden 20e eeuw.

Zilver, twee art-deco stijl vazen, Haarlem midden 20e eeuw. Gemerkt: Klein zwaard en meesterteken: Burger & zonen Haarlem.

213. Zilver, lot van 6 x Nederlands + 1 andere 20e eeuws.

Zilver, lot van 6 x Nederlands + 1 andere 20e eeuws.
Bestaande uit ( Nederlands gemerkt): asbak, maggi fleshouder, fleshouder, theezeef en 2 kleine borden. 1 bonbonmandje gemerkt: Gorham sterling.

224. Zilver, kandelaar v.Kempen & Begeer, Zeist midden 20e eeuw.

Zilver, kandelaar v.Kempen & Begeer, Zeist midden 20e eeuw. Gemerkt : Klein zwaard( 925) ne meesterteken: v.Kempen & Begeer Zeist. De kandelaar is verzwaard.

447. Gilde glazen, A.D. Copier, mosgroen met glad been, Glasfabriek Leerdam, ontworpen in 1930

Gilde glazen set 5, A.D. Copier, mosgroen met glad been, Glasfabriek Leerdam, ontworpen in 1930. Niet gemerkt.

60. Porselein vaas China eind 20e eeuw

Vaas met bordeaux rood fond met decoratie van vazen. Onderzijde met 6 karaktermerk in dubbele cirkel.

432. Gilde glazen, A.D. Copier, mosgroen met geslepen been, Glasfabriek Leerdam, ontworpen in 1930

Gilde glazen set 1, A.D. Copier, mosgroen met geslepen been, Glasfabriek Leerdam, ontworpen in 1930, niet gemerkt.

421. Gilde glazen, A.D. Copier, mosgroen met geslepen been, Glasfabriek Leerdam, ontworpen in 1930

Gilde glazen set 4, A.D. Copier, mosgroen met geslepen been, Glasfabriek Leerdam, ontworpen in 1930, niet gemerkt.

25. Porseleinen dekselpotten China 20e/21e eeuw

Dekselpotten met decoratie van figuren. onderzijde met dubbele cirkel en 6 karaktermerk

57. Houten inro met netsuke China 20e eeuw

2 compartimenten met decoratie van figuur en flora, de netsuke in de vorm van een insect op vrucht. Gesigneerd.

16. Porseleinen bord Kangxi China 18e eeuw

Imari decor van dame in tuin met hekwerk en 2 spelende zotjes. China 18e eeuw

466. Gilde glazen, A.D. Copier, mosgroen met glad been, Glasfabriek Leerdam, ontworpen in 1930

Gilde glazen set 2, A.D. Copier, mosgroen met glad been, Glasfabriek Leerdam, ontworpen in 1930, niet gemerkt.

458. Aardewerk plateel vaas met jugendstil decor, Zuid Holland, Gouda, ca. 1910

Aardewerk plateel vaas met jugendstil decor, Zuid Holland, Gouda, ca. 1910

468. Olieverf op doek, Thomas van Heck, kijk op nieuwe haven en grote kerk Dordrecht

Thomas van Heck 1910-2006. Dordrecht; gezicht over de nieuw haven op de grote kerk.

9725 CT Groningen