286. Zilver, gelegenheidslepel met rattenstaart, Gronings 1778.

Zilver, gelegenheidslepel met rattenstaart, Gronings 1778. Inscriptie op de steel: HW, GP, 1778. Gemerkt: Groningse keur alfabet/ cijfer, Vis= oud belastingkeur en meesterteken HS ( onbekend).

Kavelnummer en naam 286. Zilver, gelegenheidslepel met rattenstaart, Gronings 1778.

Lengte: 19.5 cm. Gewicht: 49 gram.

Conditie Goede conditie met gebruikssporen.
Startbod€ 40
Verkoopprijs € 60
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen