Veiling: Veiling 26 sessie 1

Aziatica en antiek

294. Goud/ kristal, parfumfles met gouden montuur en dop, Nederlands 19e eeuw.

Goud/ kristal, parfumfles met gouden montuur en dop, Nederlands 19e eeuw. Montuur/ manchet fraai bewerkt met meander motief. Gemerkt: Eikenblad=14 k. ( 585/1000 goud)

461. Schilderij, olieverf op doek, Jan Averson

Schilderij, olieverf op doek, Jan Averson

312. Goud/ zilver, hanger met granaten, midden 20e eeuw.

Goud/ zilver, hanger met granaten, midden 20e eeuw. Vierkante zilveren rand met daarin een netwerk van goud waarin 10 geslepen granaten. Ophang schakel is van goud. Gemerkt: onbekend meesterteken. Metaal is getest op goud en zilver. Herkomst onbekend.

425. Aardewerk, plateel vazen ESKAF en Zuid Holland Gouda, 1925 / 1935

Aardewerk, plateel vazen ESKAF en Zuid Holland Gouda, 1925 / 1935

482. Aardewerk lampenvoet, Zuid Holland Gouda, ca. 1915

Aardewerk lampenvoet, Zuid Holland Gouda, ca. 1915

76. Houten lunchbox met lakwerk, China, midden 20e eeuw

Houten lunchbox met lakwerk, China, midden 20e eeuw

517. Metalen 10 lichts hanglamp, Frankrijk, ca. 1910

Metalen 10 lichts hanglamp, Frankrijk, ca. 1910

532. Spiegel met beschilderde voorkant, stilleven, Holland, begin 20e eeuw

Spiegel met beschilderde voorkant, stilleven, Holland, begin 20e eeuw

535. Eiken tafel annex bank met uitgesneden florale motieven, 19e eeuw

Eiken tafel annex bank met uitgesneden florale motieven, 19e eeuw

539. Houten ranken of kussenkast, Holland, 19e eeuw

Houten ranken of kussenkast, Holland, 19e eeuw

536. Mahonie houten secretaire, Biedermeier style, ca. 1850

Mahonie houten secretaire, Biedermeier style, ca. 1850

543. Een lot keramiek, Hans van Riessen (1946-2018)

Een lot geglazuurde keramiek, waaronder schalen en vazen, Hans van Riessen (Haarlem 1946 - 2018 Vledderveen), gesigneerd onderzijde [Totaal: 9].

542. Glas in lood raam met verlichting, met gebrandschilderde voorstellingen, Holland, midden 20e eeuw

Ingebouwd met verlichting, met gebrandschilderde motieven van het boerenleven.

235. Zilver, natfruitlepel , Nederlands 1868.

Zilver, natfruitlepel , Nederlands 1868. Bewerkte steel en bak, bak opengewerkt. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter i= 1868 en meesterteken: onbekend ( zie foto).

278. Zilver, (ongebruikte) grote prijsbeker, Spaans 20e eeuw.

Zilver, (ongebruikte) grote prijsbeker, Spaans 20e eeuw. Grote kelk met evenzo grote oren ( handvaten). Gemerkt: 5 puntige ster in cirkel, Initialen JE. Getoetst op zilver.

82. Kamerscherm metaal met decor van bomen en olifant, India, begin 20e eeuw

Kamerscherm metaal met decor van bomen en olifant, India, begin 20e eeuw

280. Zilver, getorste vaas, 20e eeuw.

Zilver, getorste vaas, 20e eeuw. Herkomst onbekend. Gemerkt Q 900 S. Vermoedelijk 900/1000 zilver. Getoetst op zilver.

81. Houten kist met messing beslag, China, midden 20e eeuw

Houten kist met messing beslag, China, midden 20e eeuw

268. Zilver, Jugendstil sauslepel, Schoonhoven 1923.

Zilver, Jugendstil sauslepel, Schoonhoven 1923. Uitgevoerd met opengewerkte steel en Jugendstil motieven.Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2 en meesterteken: A.J. Driesen Schoonhoven.

276. Zilver, kleine gedreven schaal J.Brlisch-David, 20e eeuw.

Zilver, kleine gedreven schaal J.Brlisch-David, 20e eeuw. Uitgevoerd met fruit in hoog reliëf gedreven zilver. Gemerkt: J.Brlisch-David, 800 ( 800/1000 zilver).

271. Zilver, koekjestrommel, Duits eind 19e eeuws.

Zilver, koekjestrommel, Duits eind 19e eeuws. Ei-vormig op kleine poten en een handvat aan het deksel. Minimale florale versieringen waardoor het een ingetogen model koektrommel is. Gemerkt: Duitse keizerskroon en halve maan, 800 ( 800/1000 zilver) + andere. Restanten van vergulding aan de binnenkant.

218. Zilver, set serveerlepels in doos Wilkens, Duits rond 1900.

Zilver, set serveerlepels in doos Wilkens, Duits rond 1900. Uitgevoerd met barok versiering in hoog reliëf. Geschulpte bak met restanten van verguldring. Gemerkt: Wilkens, 750 ( 750/1000 zilver) en halve maan.

249. Zilver, 12 dessertlepels in doos, Amsterdam 1915.

Zilver, 12 dessertlepels in doos, Amsterdam 1915. Gemerkt: Minerva. Staande leeuw 1. ( 925/1000 zilver), jaarletter F=1915, meesterteken D.van Outvorst & zonen Amsterdam.

544. Houten hoekkast, Holland, midden 20e eeuw

Houten hoekkast, Holland, midden 20e eeuw

237. Zilver, Djokja zilver schaal + 4 kleine schalen, Indonesisch 1e helft 20e eeuw.

Zilver, Djokja zilver schaal + 4 kleine schalen, Indonesisch 1e helft 20e eeuw. Gemerkt: 800 ( 800/1000 zilver), A S.

9725 CT Groningen