Veiling: Veiling 26 sessie 1

Aziatica en antiek

449. Aardewerk en metaal, Kaststel A.C.F. Décor blue Sèvres fait à la main

Aardewerk en metaal, Kaststel A.C.F. Décor blue Sèvres fait à la main

451. Aardewerk tabakspot met messing deksel, Holland, eerste helft 20e eeuw

Aardewerk tabakspot met messing deksel, Holland, eerste helft 20e eeuw

471. Kristallen objecten met zilveren montering, 19e en begin 20e eeuw

Kristallen objecten met zilveren montering, 19e en begin 20e eeuw, 5 stuks

473. Glas in lood met een gebrandschilderde afbeelding van de Martinitoren.

Glas in lood raam met een gebrandschilderde afbeelding van de Martinitoren

17. Schilderij van keizer Daoguang, China, 19e eeuw

Schilderij van keizer Daoguang, China, 19e eeuw

486. Olieverf op doek, schilderij van een jongeman door G.V.A. Röling 1959.

Olieverf op doek, schilderij van een jongeman door G.V.A. Röling 1959. Portret van een tiener die met meccano speelt in zeer fraaie kleuren weergegeven. Links boven gesigneerd: G.V.A. Röling '59 (Gé: Gerard Victor Alphons Röling. 1904-1981) Vader van Marte Röling en oom van de schilder Matthijs Röling. N.b. De naam van de geportretteerde jongeman is bij het veilinghuis bekend en zal aan de koper van het schilderij worden prijsgegeven.

484. Olieverf op doek, schilderij van een stilleven gesigneerd Karel Colnot, 2e helft 20e eeuw.

Olieverf op doek, schilderij van een stilleven gesigneerd Karel Colnot, 2e helft 20e eeuw. Een stilleven van o.a. een stoel, fruit en andere in fraaie kleuren weergegeven. Karel Colnot behoort tot de Bergense school. Na 1960 begon Colnot in de stijl van Paul Cézanne te schilderen waarvan dit stilleven een mooi voorbeeld is. Gesigneerd: l.o Karel Colnot. ( 1921-1996)

490. Aardewerk plateel schenkkan, Gesigneerd RAM, ca. 1955

Aardewerk plateel schenkkan, Gesigneerd RAM, ca. 1955

493. Zes champagne coupes van servies "D", ontwerp K.P.C.de Bazel 1917, uitvoering Glasfabriek Leerdam

Zes champagne coupes van servies "D", ontwerp K.P.C.de Bazel 1917, uitvoering Glasfabriek Leerdam

513. Hout, speelgoed Ado vrachtwagen,

Hout, speelgoed Ado vrachtwagen, Ado productnummer 502, catalogus 1955. Met laadbak.

509. Kruispoot kabinet Holland, 19e eeuw

Kruispoot kabinet Holland, 19e eeuw

494. Geglazuurd grès comfoor, Joseph Mendes da Costa, 1901

Geglazuurd grès comfoor met twee blauw geglazuurde horizontale reliëfbanden en een band met reliëf afbeeldingen van hoofdjes. Ontwerp en uitvoering door Joseph Mendes da Costa (1864-1939). Uitvoering in eigen atelier te Amsterdam 1901. Gemerkt in klei met monogram JMC en 1901.
Provenance: ex collectie H.P. Bremmer inv. no 601 en ex collectie Citroen inv. no AN-148.

505. Houten schrijfkabinet en ladenkast, Holland, 19e eeuw

Houten schrijfkabinet en ladenkast, Holland, 19e eeuw

498. Aquarel, gesigneerd Jan G. Jordens, stadsgezicht

Aquarel op papier stadsgezicht, Jan Jordens.

453. Hout gepolychromeerd Liggende Hannuman Birma 19e eeuw

Liggende Hannuman gedecoreerd met spiegeltjes en deels vergulding.

460. Bronzen middeleeuwse kandelaar Zuidelijke Nederlanden 15e eeuw

Bronzen kandelaar 3 potig basement met daarop een figuur met gespreide armen (Schaaltjes ontbreken en 1 pen in de voet gebroken)

465. Olieverf op doek Dubbelportret Nahum Suwarsita (1965-heden)

Linksonder gesigneerd en verso titel Dua wajah. En Portret met 3 kinderen. Verso titel Obesesi. Gesigneerd Nahum S.

479. Koperen scheepskompas 20e eeuw

In koperen behuizing

481. Messing bokor kom Nederlands indie 1900

Met fijne decoratie.

485. Goud Ring hanger en munt

Kennedy munt (scheurtje) een 14 karaats gouden ring en een sterrenbeeld hanger.

229. Zilveren beurs Birmingham 1907

Met monogram, M op de voorzijde

59. Serpentine dekselpot van een Shishi dog, China, tweede helft 20e eeuw

Serpentine dekselpot van een Shishi dog, China, tweede helft 20e eeuw, zwaar object

510. Zwartwit foto effectenbeurs 1928, ingelijst

Zwartwit foto effectenbeurs 1928, ingelijst

46. Porselein, twee theekommen en drie schotels met decor van vissers, China, ca. 1720, Kangxi periode

Porselein, twee theekommen en drie schotels met decor van vissers, China, ca. 1720, Kangxi periode

506. Vergulde bronzen kandelaren omgebouwd tot lamp, begin 20e eeuw

Vergulde bronzen kandelaren omgebouwd tot lamp, begin 20e eeuw

9725 CT Groningen