Veiling: Veiling 26 sessie 1

Aziatica en antiek

508. Houten kast, Rococo stijl, zwart gelakt met spiegels, eerste helft 20e eeuw

Houten kast, Rococo stijl, zwart gelakt met spiegels, eerste helft 20e eeuw

504. Messing, olielamp, voet toegeschreven aan Jan Eisenloeffel gemerkt: Amstelhoek Amsterdam ca. 1900.

Messing, olielamp, voet toegeschreven aan Jan Eisenloeffel gemerkt: Amstelhoek Amsterdam ca. 1900. Gemerkt op op bovenste rand van de voet.

62. Houten beelden van Shou Lao en Boeddha, China, midden 20e eeuw

Houten beelden van Shou Lao en Boeddha, China, midden 20e eeuw

65. Marmeren beeld van Boeddha, Birma, midden 20e eeuw

Marmeren beeld van Boeddha, Birma, midden 20e eeuw

66. Hardstenen snuifflesje, China, midden 20e eeuw

Hardstenen snuifflesje, China, midden 20e eeuw

514. Aardewerk, Kop en schotel en een melkkan Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda, ca. 1910

Espresso kop en schotel en een melkkan Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda, ca. 1910

400. Kristal, Holland, divers oa. waaier geslepen, ca. 1900

Twee karaffen, vijf vazen, melkkan, vier schalen, serveerschaal, 11 schotels.

70. Porseleinen snuifflesje, China, eerste helft 20e eeuw

Porseleinen snuifflesje, China, tweede helft 20e eeuw, Republiek periode

412. Bronzen deurklopper, voorstelling van een leeuwenkop met cherubijnen, Frankrijk, 19e eeuw

Bronzen deurklopper, leeuwenkop met cherubijnen, Frankrijk, 19e eeuw, met houten plankje van latere datum.

310. Goud, damesring 14 k. Toermalijn, ca. 40-er jaren.

Goud, damesring 14 k. Toermalijn, ca. 40-er jaren. Fraai opengewerkt met geslepen Toermalijn. Gemerkt: 585=14 k. ( 585/1000 goud) en meesterteken: slecht te lezen.

521. Aardewerk, serviesdeel Koninklijke Goedewaagen Gouda, ca. 1935

Theepot, suikerpot, melkkan en acht kop en schotel.

277. Zilver, lot 25 stuks bestek en andere. o.a. Voorschoten 1880.

Zilver, lot 25 stuks bestek en andere. o.a. Voorschoten 1880. Bestaande uit: A. servetring gemerkt: klein zwaard, B. vingerdoek ring gemerkt: klein zwaard en 23 bestekdelen: 6 diner vorken, 6 diner lepels, 6 lunch vorken en 5 lunch lepels. allen met initialen HA of AH. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter V=1880 en meesterteken: v.Kempen & zonen Voorschoten.

279. Zilver/hout, theepot met houten handvat, Den Haag 2e helft 20e eeuw.

Zilver/hout, theepot met houten handvat, Den Haag 2e helft 20e eeuw. Klassieke theepot gemerkt: 835 en ZII ( 835/1000 zilver) en meesterteken D' Aubert Den Haag.

523. Zeefdruk, Karel Appel, twee figuren, ca. 1975

Zeefdruk, Karel Appel, twee figuren ca. 1975, no. 81 van 100

410. Verguld metalen klok met voorstelling van een jager, Duitsland, ca. 1900

Verguld metalen klok met voorstelling van een jager, Duitsland, ca. 1900

518. Een album met ansichten, periode 1900-1950

Een album met ca. 200 kaarten, waaronder vele ansichten. Periode 1900-1950.

222. Zilver, twee breipenhouders aan een ketting, Nederlands begin 20e eeuw.

Zilver, twee breipenhouders aan een Jasseron ketting, Nederlands begin 20e eeuw. Gemerkt: Klein zwaard.

287. Zilver, loderijndoos Jan Schijfsma Sneek 1881.

Zilver, loderijndoos, Sneek 1881. Fraai bewerkte doos, kleine spons aanwezig. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter W=1881 en meesterteken: Jan Schijfsma Sneek.

529. Aardewerken vaas en kaarsenstandaard, Aldo Londi voor Bitossi, ca. 1965

Aardewerken vaas en kaarsenstandaard, Aldo Londi voor Bitossi, ca. 1965

302. Zilver, pepermuntdoos, Nederlands 1873.

Zilver, pepermuntdoos, Nederlands 1873. Fraai bewerkt deksel met gecontourneerde rand. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter O=1873 en meesterteken: slecht te lezen.

298. Zilver, lodereindoos Christiaan, Jacobs Brunings Joure 1881.

Zilver, lodereindoos, Joure 1881. Fraai bewerkte doos met initialen aan de onderkant: G,S. Kleine spons aanwezig. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter W=1881 en meesterteken: Christiaan, Jacobs, Brunings Joure.

309. Goud, 14 k. horlogeketting, Nederlands begin 20e eeuw.

Goud, 14 k. horlogeketting, Nederlands begin 20e eeuw. Ketting van gourmetschakels met groot veeroog en musketonsluiting. Gemerkt: eikenblad= 14 k. goud ( 585/1000 goud).

321. Goud, damesring 14 k. met Citrien, midden 20e eeuw.

Goud, damesring 14 k. met Citrien, midden 20e eeuw. Gemerkt: ongemerkt maar getest op goud, meesterteken: slecht leesbaar.

283. Zilver, maliënkolder tas, rond 1900.

Zilver, maliënkolder tas, rond 1900. De beugel is opengewerkt versierd met een leeuwenkop centraal met daar omheen florale motieven. Tas en beugel zijn volledig van zilver ( binnenwerk is van stof). Gemerkt: 800 ( 800/1000 zilver) Herkomst: vermoedelijk Duits.

295. Zilver, lot 9 stuks waaronder 3 suikerscheppen, Nederlands 19/20e eeuw.

Zilver, lot 8 stuks waaronder 3 suikerscheppen, Nederlands 19/20e eeuw. Bestaande uit: 3 suikerscheppen, vingerhoed, 1 theezeef, 1 roomlepel, 1 suikertang (puntfilet) en 2 theeduimen. Alle objecten zijn gemerkt.

9725 CT Groningen