252. Zilver, schaal opengewerkt, Nederlands 1947.

Zilver, schaal opengewerkt, Nederlands 1947. Schaal versierd met florale motieven en geschulpte rand. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter M= 1947 en meesterteken: slecht te lezen.( zie foto)

Kavelnummer en naam 252. Zilver, schaal opengewerkt, Nederlands 1947.

22 x 17 x 3.6 cm ( L x Br. x H.) Gewicht: 200 gram.

Conditie Goede conditie.
Startbod€ 50
Verkoopprijs € 50
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen