251. Zilver, luciferdoos/ miniatuur in de vorm van een doofpot, Nederlands 1855.

Zilver, luciferdoos/ miniatuur in de vorm van een doofpot, Nederlands 1855.
Gemerkt: Lopende leeuw 2, jaarletter V=1855 en meesterteken: onleesbaar.

Kavelnummer en naam 251. Zilver, luciferdoos/ miniatuur in de vorm van een doofpot, Nederlands 1855.

Hoogte: 8 cm. Gewicht: 47.5 gram.

Conditie Goede conditie.
Startbod
Verkoopprijs € 80
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen