Veiling: Veiling 26 sessie 1

Aziatica en antiek

424. Metalen mantel klok, Barokstijl, Chinoiserie, Frankrijk, eind 19e eeuw

Metalen mantel klok, Barokstijl, Frankrijk, eind 19e eeuw

406. Bronzen klokstel met originele kandelaren, Frankrijk, eind 19e eeuw

Bronzen klokstel met originele kandelaren, Frankrijk, eind 19e eeuw

2. Porseleinen borden met florale decoratie, China, 18e eeuw

Porseleinen borden met florale decoratie, China, 18e eeuw, 5 stuks

14. Bronzen olifant, kinderspeelgoed, India, begin 20e eeuw

Bronzen olifant, kinderspeelgoed, India, begin 20e eeuw

413. Aardewerken Delfs blauw bord, Chinoiserie, Porceleyne Claeuw, 18e eeuw

Aardewerken Delfs blauw bord, Chinoiserie, Porceleyne Claeuw, 18e eeuw

403. Philips radio 1934

Philips radio, type 826A, zogenaamd een arbeiderskastje uit 1934.

412. Bronzen deurklopper, voorstelling van een leeuwenkop met cherubijnen, Frankrijk, 19e eeuw

Bronzen deurklopper, leeuwenkop met cherubijnen, Frankrijk, 19e eeuw, met houten plankje van latere datum.

405. Zilver laag gehalte, hanger omgeving Midden Oosten. 1e helft 20e eeuw.

Zilver laag gehalte, hanger omgeving Midden Oosten. 1e helft 20e eeuw. Ingelegd met blauw emaille en versierd aan de onderzijde met kleine bellen.

427. Aquarel, Rien Poortvliet 1932-1995

Twee vossen aquarel op papier,
gesigneerd rechtsonder

423. Schilderij, olieverf op paneel, H. Endlich (pseudoniem van Knikker). Dordrecht: gezicht op de Grote Kerk.

Schilderij van H. Endlich, pseudoniem van Jan Simon Knikker (Jan Knikker sr.) 1889-1957. Vader van J.S. Knikker, bekende Haags Landschapsschilder.

402. Aardewerk tulpenvaas, Rozenburg Den Haag, 1892

Plateel tulpenvaas Rozenburg Den Haag, 1892. Decor W. F. Abspoel.

438. Aardewerk geglazuurde vaas, Chris Lanooy, eigen atelier, Epe, ca. 1930

Aardewerk geglazuurde vaas, Chris Lanooy, eigen atelier, Epe, ca. 1930

450. Aardewerk, amfora type vaas, Dordtsche Kunstpotterij (D.K.P.), ws. Jan van der Vet, ca. 1905

Vaas toegeschreven aan Dordtsche Kunstpotterij, niet gesigneerd.

42. Benen netsuke bol China 20e eeuw

Fijn gestoken met alle dieren uit de Chinese dierenriem. Met signatuur.

50. Verf en textiel Thanka Tibet ca 1900

Een thanka, ca 1900. Achterzijde met karakters.

203. Leder/ zilver, Een lot van 3 sigarenhouders, Nederlands rond 1900.

Leder/ zilver, Een lot van 3 sigarenhouders, Nederlands rond 1900. Bestaande uit A. sigarenhouder met zilveren slot, B. exemplaar met zilver beslag en initialen ED. en C. exemplaar bestaande volledig uit leer.

222. Zilver, twee breipenhouders aan een ketting, Nederlands begin 20e eeuw.

Zilver, twee breipenhouders aan een Jasseron ketting, Nederlands begin 20e eeuw. Gemerkt: Klein zwaard.

273. Zilver, sigarendoos, Nederlands 1955.

Zilver, sigarendoos, Nederlands 1955. Inscriptie binnenkant: "Eerste Nederlandse" 1909 - 20 april - 1959. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, en meesterteken: onbekend.

6. Porseleinen borden en een vaas, China 18e en 19e eeuw

Porseleinen borden en een vaas, China 18e en 19e eeuw. Vier borden en een vaas

8. Porseleinen borden, China, ca. 1700, Kangxi periode

Porseleinen borden, China, ca. 1700, Kangxi periode, twee stuks

440. Schilderij, olieverf op doek, Winterlandschap; vos met prooi, Rien Poortvliet (1932-1995)

Schilderij, olieverf op doek, Winterlandschap; vos met prooi, Rien Poortvliet (1932-1995), origineel schilderij. Door familie zelf aangekocht bij de kunstenaar.

441. Aquarel van Sjouke de Vries, getiteld: ''Slob of klapsnoet'', 20e eeuw

Aquarel van Sjouke de Vries, getiteld: ''Slob of klapsnoet'', 20e eeuw

433. Vaas Dordtsche Kunstpotterij (D.K.P.)

Blauw-groen geglazuurd vaasje met geometrische decoratie. Ontwerp Cornelis de Bruin of Jan van der Vet 1903-1908. Uitvoering Dordtsche Kunstpotterij.

35. Porseleinen penselenpot met Foo dog decoratie en gedicht, China, ca. 1930

Porseleinen penselenpot met Foo dog decoratie en gedicht, China, ca. 1930 ( Republic period )

9725 CT Groningen