Veiling: Veiling 26 sessie 1 Antiek 423 - Schilderij, olieverf op paneel, H. Endlich (pseudoniem van Knikker). Dordrecht: gezicht op de Grote Kerk.

423 - Schilderij, olieverf op paneel, H. Endlich (pseudoniem van Knikker). Dordrecht: gezicht op de Grote Kerk.

€ 100 - € 200

Startprijs: € 50,00

Verkocht voor € 120,00

Schilderij van H. Endlich, pseudoniem van Jan Simon Knikker (Jan Knikker sr.) 1889-1957. Vader van J.S. Knikker, bekende Haags Landschapsschilder.

Goed, lijst lichte beschadigingen.

23 x 17 cm.

Antiek