53. Porseleinen kommen, China, 16e en 18e eeuw wo. Hatcher Collection

Porseleinen kommen, China, 16e en 18e eeuw wo. Hatcher Collection

Kavelnummer en naam 53. Porseleinen kommen, China, 16e en 18e eeuw wo. Hatcher Collection

Breedte twee keer ca. 7.5 cm en een kom van 11 en een kom van 11, 5 cm ( Hatcher Collection )

Conditie Goede conditie, een blauw wit kommetje ( Kangxi ) met chipjes aan de rand, blauw wit kommetje ( Chienlung ) een haarlijn en wat frittings. De hatcher en batavia kommen zijn in goede conditie
Startbod€ 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen