6. Porseleinen borden en een vaas, China 18e en 19e eeuw

Porseleinen borden en een vaas, China 18e en 19e eeuw. Vier borden en een vaas

Kavelnummer en naam 6. Porseleinen borden en een vaas, China 18e en 19e eeuw

Vaasje is 16 cm hoog, Borden zijn  ca. 23 ( 2 keer ), 22 en 21 cm.

Conditie Redelijke conditie, twee borden gelijmd, ( waarvan een met haarlijn en chips ) , een bord met chipjes, een bord is 100% goede conditie en het vaasje heeft wat rand chipjes
Startbod€ 50
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen