273. Zilver, sigarendoos, Nederlands 1955.

Zilver, sigarendoos, Nederlands 1955. Inscriptie binnenkant: "Eerste Nederlandse" 1909 - 20 april - 1959. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, en meesterteken: onbekend.

Kavelnummer en naam 273. Zilver, sigarendoos, Nederlands 1955.

18.2 x 13 x 4.2 cm ( L x Br. x H). Gewicht bruto: 463 gram.

Conditie Goede conditie met gebruikssporen.
Startbod€ 70
Verkoopprijs € 80
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen