262. Zilver, Lot van 8 dinerlepels + 1 dinervork, Nederlands 19e eeuws.

Zilver, Lot van 8 dinerlepels + 1 dinervork, Nederlands 19e eeuws. Vork : K=1920. Lepels met diverse jaarletters: S=1902, V=1930, T=1828, Y=1833, M=1896, K=1869, C= 1912, K= 1920 ( sloop lepel)

Kavelnummer en naam 262. Zilver, Lot van 8 dinerlepels + 1 dinervork, Nederlands 19e eeuws.

Totaalgewicht: 445 gram.

Conditie Redelijke conditie met gebruikssporen, 1 lepel=sloop.
Startbod€ 80
Verkoopprijs € 120
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen