Porseleinen kommen en een dekselpot, China, 18e, 19e en 20e eeuw

Kavelnummer en naam Porseleinen kommen en een dekselpot, China, 18e, 19e en 20e eeuw

Diverse afmetingen

Conditie Redelijke conditie, Kangxi kom met haarlijn en chips, dekselpot deksel gebroken geweest, sommige gebruikerssporen
Startbod
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen