Veiling: Veiling 26 sessie 1 Aziatica 14 - Bronzen olifant, kinderspeelgoed, India, begin 20e eeuw

14 - Bronzen olifant, kinderspeelgoed, India, begin 20e eeuw

€ 60 - € 100

Startprijs: € 30,00

Verkocht voor € 30,00

Bronzen olifant, kinderspeelgoed, India, begin 20e eeuw

Goede conditie, enige beschadigingen.

Hoogte 6 cm en breedte 8 cm.

Aziatica