264. Zilver, lot van 3 serveerlepels, o.a. Zeist 1925.

Zilver, lot van 3 serveerlepels. Bestaande uit: A. Sauslepel gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter N=1923 en meesterteken: Gerritsen goud en zilverwerken A'dam/ Zeist. B. aardappellepel gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter P=1925 en meesterteken: Gerritsen & v. Kempen Zeist. en een groentelepel gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter O=1924 en meesterteken: Gerritsen goud en zilverwerken A'dam/ Zeist. Alle drie lepels hebben de initialen:B. v. B. J.

Kavelnummer en naam 264. Zilver, lot van 3 serveerlepels, o.a. Zeist 1925.

Lengte: A= 16.5 cm, B= 21 cm. en C= 26.5 cm. Totaalgewicht: 210 gram

Conditie Goede conditie.
Startbod€ 50
Verkoopprijs € 60
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen