Veiling: Veiling 26 sessie 1 Aziatica 3 - Porseleinen kop en schotels, China, 19e eeuw

3 - Porseleinen kop en schotels, China, 19e eeuw

€ 200 - € 350

Startprijs: € 100,00

Verkocht voor € 220,00

Porseleinen kop en schotels, China, 19e eeuw met florale decoratie

Goede conditie, een kop heeft een haarlijn, een kom heeft heeft een fitting, 4 koppen zijn in goede conditie, een kop heeft een afwijkende decoratie. Een schotel heeft 1 fitting, een schotel is gelijmd, 4 schotels zijn in goede conditie

Aziatica