469. Disko metal, lot van 3 stuks waaronder een inktstel en benodigdheden, Just Andersen Denmark ca. 1925.

Disko metal,l lot van 3 stuks waaronder een inktstel en benodigdheden, Just Andersen Denmark ca. 1925. Bestaande uit: A. Inktstel met glazen binnenpot ( iets beschadigt) ontwerp van Just Andersen Denmark (1884-1943) uit de art deco periode. Gemaakt van het door hem zelf uitgevonden Disko metaal, een legering van tin, messing, koper, lood etc.
Gemerkt aan de onderkant: A met JUST erin en modelnummer D 36 en "Disko metal" B. Bijbehorende brievenstander en inktroller/droger + een ander schaaltje ook van Just.

Kavelnummer en naam 469. Disko metal, lot van 3 stuks waaronder een inktstel en benodigdheden, Just Andersen Denmark ca. 1925.

Inktstel: 26.5 x 19.5 x 9.5 cm. ( L x Br. x H)

Conditie Goede conditie met gebruikssporen.
Startbod€ 40
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen