212. Zilver, couvert Haags lofje: lepel, vork en mes, Zeist 1940.
Zilver, couvert Haags lofje: lepel, vork en mes, Zeist 1940. Initialen op de handvaten: F.G.V. 20-2-'42. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter H=1942 ( mes: F=1940) en meesterteken: Gerritsen & v.Kempen Zeist. |
Kavelnummer en naam | 212. Zilver, couvert Haags lofje: lepel, vork en mes, Zeist 1940. | |
Veiling | Veiling 26 sessie 1 | |
Afmetingen | Lengte mes: 25 cm. Lengte Lepel + vork: 21 cm. + gewicht: 107 gram |
Conditie | Goede conditie met gebruikssporen. | |
Startbod | € 30 | |
Verkoopprijs | € 30 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen