526. Ets op papier, gesigneerd: Jan Toorop "Marker visser", 1896.

Ets op papier, gesigneerd: Jan Toorop "Marker visser", 1896. Johannes Theodorus (Jan) Toorop, ook: Jean Theodor Toorop, (1858 – 1928) was een van de belangrijkste Nederlandse beeldend kunstenaars uit de periode 1880-1910. Aanvankelijk schilderde hij in impressionistische stijl, maar via het pointillisme ontwikkelde hij zich tot symbolistisch schilder. Ook was hij actief als portrettekenaar en ontwierp hij keramiek, reclame-affiches en boekbanden. Gesigneerd in de ets en eronder.

Kavelnummer en naam 526. Ets op papier, gesigneerd: Jan Toorop "Marker visser", 1896.

16,5 x 21,5 cm.

Conditie Goede conditie
Startbod€ 20
Verkoopprijs € 160
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen