556. Brons, Maria gesigneerd H.Müller, Oostenrijk ca 1900.

Brons, Maria gesigneerd H.Müller, Oostenrijk ca 1900.
Het beeld is een ontwerp van de Oostenrijkse beeldhouwer Hans Müller (1873-1937). Hans Müller studeerde als leerling van Edmund Hellmmer aan de Weense Kunstacademie en was vooral bekend om zijn bustes van beroemde mensen uit het Weense society zoals zijn buste van Beethoven en de poëet Robert Burns, maar ook van Napoleon Bonaparte. Müller’s werk is onder meer te zien in het National Museum of Art in Boekarest, Hongarije. Dit beeld is vervaardigd van verguld brons. Gemerkt aan de achterzijde: H.Müller en gietersmerk.

Kavelnummer en naam 556. Brons, Maria gesigneerd H.Müller, Oostenrijk ca 1900.

Hoogte incl. sokkel: 16 cm. Gewicht: 1435 gram.

Conditie Goede conditie.
Startbod€ 50
Verkoopprijs € 80
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen