226. Zilver/kristal, twee theebussen met zilveren monturen en deksel, Nederlands 19e eeuw.

Zilver/kristal, twee theebussen met zilveren monturen en deksel, Nederlands 19e eeuw. Monturen en deksel uitgevoerd met parelrand. Gemerkt: Klein zwaard en slecht leesbaar meesterteken.

Kavelnummer en naam 226. Zilver/kristal, twee theebussen met zilveren monturen en deksel, Nederlands 19e eeuw.

Hoogte: 11 en 9.3 cm.

Conditie Goede conditie.
Startbod
Verkoopprijs € 60
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen