241. Zilver, strooilepel, Nederlands 1818.

Zilver, strooilepel, Nederlands 1818. Uitgevoerd met opengewerkte bak en gegraveerde bak en steel. Gemerkt: Minerva, jaarletter J= 1818 en meesterteken: onleesbaar.

Kavelnummer en naam 241. Zilver, strooilepel, Nederlands 1818.

Lengte: 16 cm. Gewicht: 22.2 gram.

Conditie Goede conditie.
Startbod
Verkoopprijs € 60
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen