303. Zilver, prijsbeker, Voorschoten 1904 (nr. 1)

Zilver, prijsbeker Voorschoten 1904 (nr. 2). Versierd met zeer fijne graveringen en tekst: Uit erkende dankbaarheid van JNVJ, JIR 1879- 1904. Gemerkt: Klein zwaard en meesterteken: v.Kempen & Zonen Voorschoten.

Kavelnummer en naam 303. Zilver, prijsbeker, Voorschoten 1904 (nr. 1)

Hoogte: 11.6 cm. Diameter kelk: 9 cm. Gewicht: 137 gram.

Conditie Goede conditie. Restauratie aan de voet/steel. ( zie foto's)
Startbod
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen