245. Zilver, klein dienblad, Voorschoten 1921.

Zilver, klein dienblad, Voorschoten 1921. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter L=1921 en meesterteken : Kempen Begeer & Vos Voorschoten.

Kavelnummer en naam 245. Zilver, klein dienblad, Voorschoten 1921.

25 x 19.5 cm. ( L x Br. ). Gewicht: 400 gram.

Conditie Goede conditie met gebruikssporen.
Startbod
Verkoopprijs € 120
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen