232. Zilver/zwart gelakt hout, 5 delig theeservies, Den Haag midden 20e eeuw.

Zilver/zwart gelakt hout, 5 delig theeservies, Den Haag midden 20e eeuw.Bestaande uit: Koffiepot, theepot, brander ( waxinelicht) melkkan en suikerpot. Gemerkt: ZII ( 835/1000 zilver), 835 en meesterteken: D'Aubert & zonen Den Haag.

Kavelnummer en naam 232. Zilver/zwart gelakt hout, 5 delig theeservies, Den Haag midden 20e eeuw.

Hoogte koffiepot: 21.5 cm. Totaalgewicht: 1.573 kg.

Conditie Het zilver verkeert in nieuwstaat. De zwarte lak van het hout is hier en daar beschadigd. ( zie foto's)
Startbod
Verkoopprijs € 450
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen