528. Ets op papier, Marius Jansen , ''Molen Kralingse plas'', eerste helft 20e eeuw.

Ets op papier, Marius Jansen ( 1885-1957) , ''Molen Kralingse plas'', eerste helft 20e eeuw. Gesigneerd in potlood Marius Jansen, Molen Kralingse plas en Monogram in Ets.

Kavelnummer en naam 528. Ets op papier, Marius Jansen , ''Molen Kralingse plas'', eerste helft 20e eeuw.

19 x 25,5 cm.

Conditie Goede conditie.
Startbod
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen