223. Goud/amber, 4 stuks mondstukken in foedralen met gouden monturen, 19/20 eeuw.

Goud/amber, 4 stuks mondstukken in foedralen met 14 k gouden monturen, 19/20 eeuw.
Uitgevoerd in amber en 14 k goud.

Kavelnummer en naam 223. Goud/amber, 4 stuks mondstukken in foedralen met gouden monturen, 19/20 eeuw.

5 cm tot 7.5 cm.

Conditie In goede staat met gebruikssporen. Het mondstuk met gouden schild + initialen heeft kleine barsten ( zie foto's)
Startbod€ 60
Verkoopprijs € 60
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen