329. Goud, Lot van 2 stuks waaronder gouden bedel, 20e eeuw.

Goud, Lot van 2 stuks waaronder gouden bedel, 20e eeuw. Bestaande uit: A. Bedel in de vorm van een hellebaard. gemerkt: onduidelijk maar getoetst op 14 k. goud ( 585/1000 goud) . B. Broche met stras-stenen ( 4 stuks). Gemerkt: eikenblad= 14 k. ( 585/1000 goud). Bijbehorende byoux doos.

Kavelnummer en naam 329. Goud, Lot van 2 stuks waaronder gouden bedel, 20e eeuw.
Conditie Goede conditie. Strass iets beschadigd aan de achterkant.
Startbod€ 20
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen