326. Goud/zilver/granaten. Lot van 2 ringen, rond 1900.

Goud/zilver/granaten. Lot van 2 ringen, rond 1900. Bestaande uit A. een gouden ring 18 k. ( 750/1000 goud) met in zilver gezette granaten ( 8 stuks). In goede conditie met gebruikssporen. B. Een gouden ring 14 k. ( 585/1000 goud) plaat onder de zilveren zetting is van laag gehalte goud. met in zilver gezette granaten ( 19 stuks) 2 zettingen missen. Ronde plaat onder de zilveren zetting is van laag gehalte goud. Goud is in goede conditie met gebruikssporen.
Beide ringen zijn ongemerkt maar getoetst op goud.

Kavelnummer en naam 326. Goud/zilver/granaten. Lot van 2 ringen, rond 1900.

A. ringmaat: 17 mm. B. ringmaat: 17.5  mm.

Conditie Zie omschrijving + foto's.
Startbod€ 30
Verkoopprijs € 70
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen