316. Goud, 14 k dames zakhorloge, begin 20e eeuw.

Goud, 14 k dames zakhorloge, begin 20e eeuw. Zakhorloge met gecontourneerde rand en achterzijde fijn gegraveerde met florale motieven. Witte emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers en gouden wijzers. Gemerkt: binnenzijde met 14 k. en dépose kruis( Suisse) 9107. en nr. 75453. Binnendeksel van metaal en tekst: Remontoir 10 rubis en nr. 75453.

Kavelnummer en naam 316. Goud, 14 k dames zakhorloge, begin 20e eeuw.

Diameter zonder de kroon: 2.8 cm. Gewicht: 17 gram.

Conditie Goede conditie. Uurwerk werkt niet.
Startbod€ 40
Verkoopprijs € 90
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen