Veiling: Veiling 26 sessie 1 Antiek 408 - Spanen bruidsdoos, beschilderd, Pruisen / Duitsland, 19e eeuw

408 - Spanen bruidsdoos, beschilderd, Pruisen / Duitsland, 19e eeuw

€ 60 - € 120

Startprijs: € 30,00

Verkocht voor € 70,00

Ovale spanen doos met deksel.

Redelijke conditie, enige beschadigingen

Hoogte 18 cm, lengte 46 cm en breedte 30 cm.

Antiek