217. Kristal/zilver, een set bestaande uit: peperstrooier, zoutvat & mosterdpot met zilveren monturen, Amsterdam 1825.

Kristal/zilver, een set bestaande uit: peperstrooier, zoutvat & mosterdpot met zilveren monturen, Amsterdam 1825.
Uitgevoerd in geslepen kristal met zilveren monturen/ dop/ deksel + zilveren mosterdlepel. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter Q= 1825 en meesterteken: Pieter Gerard Petersen Amsterdam.

Kavelnummer en naam 217. Kristal/zilver, een set bestaande uit: peperstrooier, zoutvat & mosterdpot met zilveren monturen, Amsterdam 1825.

Peperstrooier, hoogte: 14 cm.

Conditie Goede conditie met gebruikssporen. ( zie foto's)
Startbod
Verkoopprijs € 180
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen