489. Schilderij, olieverf op doek, Oud Hollands Landschap, J. Corver, 19e eeuw

Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Corver junior pseudoniem J.J.C. Spohler 1837-1923.

Kavelnummer en naam 489. Schilderij, olieverf op doek, Oud Hollands Landschap, J. Corver, 19e eeuw

63 x 44,5 cm.

Conditie Goede conditie, lijst beschadigd en werking in het hout.
Startbod
Verkoopprijs € 450
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen