201. Zilver, Een lot (13) van 11 theelepels, suikerlepel en roomlepel, Nederlands begin 20e eeuw.

Zilver, Een lot (13) van 11 theelepels, suikerlepel en roomlepel, Nederlands begin 20e eeuw.
Diverse zilvermerken waaronder jaarletter H= 1917.

Kavelnummer en naam 201. Zilver, Een lot (13) van 11 theelepels, suikerlepel en roomlepel, Nederlands begin 20e eeuw.

Lengte roomlepel: 12 cm.

Gewicht: 100 gram.

Conditie Goede conditie.
Startbod
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen